PREKĖS KODAS: MR201WQ

Veido Mezoterapija Electroporation RF Radijo Dažnių LED Fotonų Prietaisas Veido Kėlimo Sugriežtinti Raukšlių Šalinimas, Odos Priežiūros Massager P36

Ypatybė:

Ši grožio priemonė priima su EMS srovė, electroporation technologija, RF radijo dažnio ir šviesos DIODŲ , ką daugiafunkcinis tai, kad ji gali išspręsti daugelį odos problemų.

Pirmas.EMS srovė gali suaktyvinti ląstelių ir sukurti naujų kolageno, pagaliau, kad jūsų oda taptų įmonė, energingi ir elastinga, didinti baudą linijas ir raukšles ant odos paviršiaus.

Antra.Į electroporation technologijos gali sukurti atotrūkis tarp ląstelių trumpą laiką, o tai padaryti oda sugeria daugiau odos priežiūros produktus.

Trečia.RF radijo dažnių, gali sumažinti raumenų skausmą ir odos nuovargį, sumažinti odos įtempimą, mažina paraudimą, patinimą ir skausmą, ir atsispirti pakartotinai spuogų augimą.

Ketvirta.LED šviesos ir rožinės, geltonos, žalios, mėlynos ir rožinės spalvos "flash" šviesos šešių rūšių .Šie LED šviesa gali balinti odą, šviesina odos toną, skatina regeneraciją, kolageno, slopina pernelyg gamybos melanino ir contractive, porų ir kt.

Produktas turi 5 intensyvumo lygį pasirinkti, jūs galite reguliuoti pagal odos tipą ir asmeninius pageidavimus.

Ši grožio priemonė yra nuodingų, šalutinis poveikis, neskausmingas tinka visiems odos tipams.

Pastaba : built-in LED lempos nebus gaminama šiluma.

Specifikacija:

Medžiaga: ABS

Aš nput: DC5V(500mA)

Galia: 10W Maks.

Baterijos talpa: 850mAh

Įkrovimo laikas: 3 val.

Naudojimo laikas: 10mins/laikas

Budėjimo laikas: 40 dienų

Dydis: 17.3*4,2 cm(L*W)

Svoris: 198g

Taikoma žmonių: Moterys

Pakuotės Turinys: Pakuotės burbulas maišelį, ne lauke

1 x Grožio priemonė 1 x USB kabelis 1 x Krovimo bazės 1 x Vartotojo vadovas(anglų)Source link