5 v 1 EMS Electroporation Anti-aging Krásy Stroj Fotón LED Terapia Beauty Zariadenie Face Lift Skin Chladenie Utiahnite Oko Starostlivosti o Pleť Nástroje

Funkcie :

1. Reforme a zlepšeniu pokožky tváre
⑴oily kože, hrubé pórov, hrubé cutin, čistú pokožku a odstrániť prebytočný hrubé cutin, čistenie pórov, odstrániť mastnoty, odblokovať, a utiahnite pórov, vyhladenie pokožky.
⑵Dark pleť, unavená, bledá, dropsy. Oxygenate kože a urýchlenie absorpcie kyslíka, zlepšiť tmavá pokožka.
⑶Maturity typ, voľné, bez vlhkosti, vrásky, suchá. Výťah a pevnej kože, utiahnite voľnej kože, hlboko doplnok vlhkosti. Regeneráciu kože, reformy regeneráciu buniek, obnoviť mladú pleť štátu. 2. Očná kúra
⑴Remove čierne oko, puzdro, očné vrásky, zmierňujú opuchy.
⑵Fade preč edém, zlepšujú krvné cievy a lymfatický obeh.

Non-ihla Mezoterapia tváre stroj

Non-ihla úplne nahradiť tradičné vstrekovanie krásy tvarovanie( majú ihly a mikro ihly). Je to efektívne, neinvazívne, bezpečné mesoderm kozmetické ošetrenie. Prispôsobuje "ukážte na povrch" ultra micro priepustnosti technológie. Vysiela vysoká energetická pôvodné kvapalina, viacbodové, priemerná, v plnom rozsahu, hlboké, priamo odosielať na kožné tkanivo, ktoré potreboval. Nech vysokej energetickej originálne kvapaliny s rôznymi živín a účinných zložiek, rýchlo vstrebať do tkaniva pokožky, podporujú metabolizmus pokožky, udržať pružnosť pokožky a očarujúce.

Tri základné technológie

1. Electroporation technológie: priamo zákona o pokožku, okamžite zvýšiť kožného tkaniva je priepustnosť. V rámci akčného zásahu elektrickým prúdom, bunkových lipidov dvojvrstvové formy electroporation.( Tvorí otvoru z dôvodu úrazu elektrickým prúdom). 2. Electroosmosis technológie: najmä zákona o materiál molekuly, ktoré sa dejú, aby sa rozišli, pomôcť preniknúť a vstúpiť do kože, vo vnútri úspešne. Rovnaký charakter poplatok navzájom odpudzujú. Preto, prejavujú pozitívny prúd anódovej živín molekuly, to môže tlačiť živín molekuly do kožného tkaniva. 3. Icebound stimulácia technológia: s pomocou vonkajšej teploty je teplé a studené zabezpečiť, aby kozmetiky essence a čistenia vôd najďalej. To robí nutričných zložiek, rýchlo prenikajú do pokožky a škára kože, vyriešiť a kontroly melanínu, medzitým, poskytujú dostatok vlahy a živín zložka , zlepšiť kolagénové vlákna pružnosť. Pomocou teplej a studenej zmene teploty rozdiel fyziky efekt, to dosiahnuť ice liečiť a hydratujú, hlboko zámok vlhkosti, odolať alergie, posilniť imunitu, catalyze, vysoko absorbovať, kontrola oleja, pevnej kože.

Prevádzka krokov:

1. Power pripojenie: pripojte napájací kábel a dodávky hub nástroja späť, otvorte červený vypínač, tlačidlo zobraziť všetky číselný kód okna na paneli, potom stroj vstúpiť do funkčného stavu.
2. Príslušenstvo pripojenie: štyri porty, na panel, respektíve sú elektroforézu hlavu port, icebound port port(exchange port steny hlavy a očí krásu pera), port B(energie indukčné kladivo port)
3. Vyššie uvedené je v pohotovostnom režime, stlačte tlačidlo štart/ pauza tlačidlo, radix bod flash v čase, zobrazovanie okna. Potom to funguje, predvolený čas je 30 minút( čas môžete nastaviť ľubovoľne)

Poznámka :

Vzhľadom na rôzne colného sadzobníka politiky z rôznych krajín , je možnosť vyrobiť dane počas colné odbavenie v niektorých krajinách. Ak je daň, prosím, pochopiť a splniť svoj záväzok. Ďakujem vám veľmi pekne.

Spätná väzba :

Prosím, kontaktujte nás čo najskôr ak nie ste spokojní s objednávkou,Budeme ponúkať naše najlepšie služby, až kým nebudete spokojní!
Ak ste spokojní s položkami, venujte prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s 5 hviezdami ako povzbudenie.Source link