Žymos: veido garlaivis, veido šveitiklis, rf įranga, lempa led, lipdukas uk, ym co2 lazeriu, fotono se, liftas, rejuven odą prietaisas, veido forma.

Savybės

1. Elektromagnetinės energijos, aktyvina susitraukimo ir regeneraciją, kolageno, akivaizdžiai pašalina raukšles ir atjaunina odą.

2. Sugriežtinti ir liftas laisvos odos tobulas veido kontūrai.

3. Šilumos poveikis gali pagerinti mikrocirkuliaciją, pagreitinti medžiagų apykaitą, saugo oda lygi, elastinga ir spindinti.

4. Radijo dažnis gali padidėti skverbties lygis odos priežiūros produktus ir skatinti odos absorbcijos.Derinys RD grožio įranga ir odos priežiūros produktus, atneš geresnių rezultatų: gaivus, beautifying ir atgaivinti odą.

5. Bangų infraraudonųjų spindulių prasiskverbia atstumas apie 8010nm ir yra nematoma akimis.Ji gali prasiskverbti į gilius odos ir šiluminės energijos, tokiu būdu aktyvinti ląsteles, skatindamas kraujo cirkuliaciją ir medžiagų apykaitą, palaikyti odos sveikatą ir gyvybingumą.

6.Ultragarso neigiamų jonų gilus valymas leidžia kruopščiai išvalyti makiažo likučiai

7.Mėlyna šviesa ramina ir atkuria odos, gali atlikti vaidmenį sterilizacijos, ir anti-uždegiminių, ir veiksmingai sumažinti spuogų.

8.Ledo kompresas gali greitai pašalinti veido odos edema, ir yra naudojamas greitai atvėsti ir remonto oda po nudegimo nuo saulės vasarą.

Pakuotės apima

1 mašina

1 įkroviklio

1 duomenų kabelisSource link