Tvár EMS Electroporation Krásy Stroj Face Lifting Anti Aging Vrásky Odstránenie Sprísnenie Fotón LED Terapia Stroj

Funkcia:

Použite EMS prúd, electroporation technológie, RF a LED RF, má všestrannosť a môže vyriešiť mnohé problémy s pokožkou.

EMS electroporation, RF rádiofrekvencia, zmäkčiť kožičky, kože, ion úvod sa bude riadiť pokožky podstate do hĺbky buniek kože, absorbujú viac dôkladne, udržiavať pokožku hydratovanú.

EMS prúdy aktivácia buniek a produkciu nového kolagénu, v konečnom dôsledku, takže pleť pevnejšia, viac dynamické a pružné, a zlepšenie jemné linky a vrásky na povrchu kože.

Electroporation môžete vytvoriť vzdialenosť medzi bunkami v krátkom čase, čo umožňuje pokožky absorbovať viac výrobkov starostlivosti o pleť.

Rádiofrekvencia funkciu, zmierňuje bolesti svalov a pokožky, únavu, uvoľňuje napätie pokožky, znižuje začervenanie, zápal a bolesť, a odoláva dlhodobo akné rastu.

Šesť druhov farba svetla ošetrovateľstva, podporovať krvný obeh, pomáhajú akné, akné starostlivosti. To môže bielenie pokožky, zosvetlenie pokožky, podporuje tvorbu kolagénu regeneráciu, potlačeniu nadmerného melanínu a zmenšuje póry, atď.

Import intenzity 4 výstroj nastaviteľné, bezdrôtové indukčné nabíjanie. Môžete nastaviť podľa typu pleti a osobných preferencií.

Špecifikácia:

Materiál: ABS

Veľkosť: 165*45*46 mm / 6.5*1.77*1.81 v

Vstup: 100 V do 240 V

Výstup: DC5V500mA

Batéria kapacita: 750mAh

Výkon: 10W Maximálne

Čas nabíjania: 3,5 hodiny

Pohotovostný čas: 40 dní

Čas používania: 10min/ čas

Farba: Čierna, Biela

Poznámka:

Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky. Ďakujeme!

Prosím, dovoľte 1-3 cm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

1 X EMS Kozmetický Prístroj

1 X USB Kábel

1 X Nabíjacej Základni

1 X Manuál

Štítky: tváre parník, rf machin, gél masážne podložky, tvár massag, dhl, zariadenie led, led tváre masque, zbraň mezoterapia, profesionálne led tvár, priemyselné kozmetické stroj.Source link