10 v 1. profesionálny diamond kožné mikrodermabrázia mezoterapia electroporation microcurrent face lift stroj

1.Zhrnutie

Elektroforézu energie Ashtonová krása z Talianska v roku 2000 predstaviť Európe získať povolenie FDA v roku 2005.

Elektroforézu energie ashtonová krásy inovatívnych technológií, produktov , používanie Electroporation a Elektro-osmózy,V prípade non-použitie striekačky, použitie AMD infiltrácia techniky, polohovanie, pevná vrstva, kvantitatívne dodanie zdravotnú starostlivosť na vnútorné membrány drogy alebo prírodných aktívnych zložiek do pokožky účinné, liečbe rôznych kožných príznakov .Táto špičková technológia je tiež známy ako Č NEEDL EMESOTHERAPY.

1 , Inovatívne technológie: využívať zásady electroporation a elektro-osmózy.

2,vysoká rýchlosť absorpcie: výživa priamo vo vnútri bunky, absorbovaný z 99%.

3,Bolesti bez vedľajších účinkov: čistiaci proces úplne bezbolestné, nie je zmena mechanizmus pokožky, podporuje prírodných aktívnych látok.

4 , liečba, lokalita: tvár, krk, hrudník, pás, zadok, nohy môžu byť použité; podporovať efektívnosť mnohých výrobkov, bielenie, vrásky, kompaktný, hmotnosť, atď.

Neúplné štatistiky, národ je riadiacim orgánom pokožky okolo 3 000, zavedenie zlomená ihla-free zariadenie, stojí za pozornosť, je, že nárast v posledných rokoch v Spojených Štátoch Medspa, na podporu fast-food-štýl, krása, v USA viac ako 43 štátoch v MEDSPA použitie non-ihla rozbité Technológie! Viac ako 50 000 odborných dermatológ odporúča!

Taiwan : Žiadne Ihly, na tchaj-wane začali skoro, vývoj je veľmi rýchly, non-ihla rozbité nástroj pristál na Taiwane, s jeho high-end technológiu, vynikajúcu účinnosť, osobné navrhovania a prevádzky a rýchlo obsadili beauty of Taiwan je podiel na trhu viac ako Qi Cheng získal ohlas.

Hong kong : V septembri 2007, č. ihly rozbité oficiálne zahájený v Hong Kongu, výsledný vplyv aj nad rámec technických pre-RF Face Lift.

Singapur : Singapur využíva najnovšie technológie - Broken therapy, krása-vedomé Singaporeans majú ďalšiu možnosť, aby ľudia mohli bez ohľadu na to, ako sa zdráhajú okolnosti, aby si rýchle a účinné bielenie tvarovanie.

2.Technológia

Aplikácie pokrokových kozmetických technológie, pomocou "ukážte na povrchu" ultra prenikanie techniky, polohovanie, pevná vrstva, kvantitatívne a high-energie primárnych tekutiny, priamo do pokožky dermálnej vrstvy a bunky interiéru, tak, že obsahuje množstvo živín a účinných látok high-energie primárnych tekutiny, bol rýchlo organizované a bunky výstelky pokožky absorpcie, hrať priamu úlohu v-dom, čo v účinnosť, podporujú metabolizmus pokožky, udržať bielenie pokožky a pružnosť.

3.Funkcie:

Vstrebávanie pomer vysokého účinku účinnej látky je vyšší ako 2000 krát ako tradičné produkty starostlivosti o pleť.

Počas injekčné výrobky starostlivosti o pleť, len riadne produktov môžu zápas s elektrický náboj výroby Bez ihly Mezoterapia zariadenia, potom presne tvoriť slučky microcurrent na ošetrovanej časti ,na ovládanie pôvodné kvapalina podľa vrstva-orientované a orientácie, správne pôsobiť na cieľové bunky.

Všetky aktívne látky vyvinuté spoločnosťou California výskum biológie centrum. Ako výsledok, vplyv špeciálne účinnej látky v kombinácii s Č-ihla Mezoterapia zariadenia je vyššia ako jednu látku účinok súčtu.

Parametre Bez ihly Mezoterapia zariadenia sú výsledky po multiway úvahy. Najdôležitejšie je určený do kozmetických business ľudí

hodí aktívne originálne tekuté, potom sa môžete presvedčiť, fantasy účinnosti liečby.

4. Príslušenstvo

Vákuové sondy

Hlavné funkcie sú: lymfodrenáž tváre, lymfodrenáž, tmavo žltá, bielenie, jemné ružové pleť, hlboké prenikanie výživy, pórov, zlepšiť hrubú kožu starnutia;

Oči starostlivosti sondy

Hlavné funkcie sú: vzdelávanie a sprísnenie očné svaly a zlepšiť theflexibility očné svaly tak, že koniec oko vzor straty, utiahnite oko

Tašky, zbaviť sa únavy očí, tak zosvetliť tmavé kruhy. Nariadenie buniek, zvýšenie bloodcirculation, podporovať pokožky, Metabolizmus a lipolýza, priepustnosť kože pre dosiahnutie...

Chladenie sondy

Po produkty pre starostlivosť o pleť sú injekčne do kože, aby sa zabránilo výživy uvoľnenie, môžete použite kladivo na zmrazenie pokožky, posilňujú výživy v koži dobre.S vonkajšej teploty striedavé horúce a studené, podstatu a účinnosti výrobku s cieľom maximalizovať rýchle prenikanie živín dosiahnuť trávy korene a dermis vrstvy kože, rozkladajú melanínu, zatiaľ čo dodáva veľké množstvo vody a živín, zlepšenie elasticity kolagénové vlákna s striedanie teplej a studenej teploty na fyzický účinok na ľad ošetrenie vody, hĺbka zámok voda, ľad liečba alergie, odstrániť efekt červených očí, zvyšujú imunitu, ľad liečba katalýza, vysoká nasiakavosť, ľad liečba olej, napätá pokožka.

  • Štandardné Napätie: 220V
  • Veľkosť: 43X43X27CM
  • Zdroj Napájania: Žiadne Elektrické
  • Číslo Modelu: 10 V 1 Multifunkčné
  • Materiál: Akryl
  • Názov Značky: miruoouSource link